עידן פרזול, פרזול לבית

מוצרי פרזול, פרזול למטבח

חידוש מטבחים

חידוש מטבחים

חידוש מטבחים בעידן פרזול

בעידן פירזול מציעים לכם שירות חידוש מטבחיםבעזרתנו תוכלו להפוך את המטבח שלכם לחדש ולהגיע לתוצאות מדהימות בעלויות נמוכות, ללא צורך בשינוי מיקומים, שבירת קירות או שינוי צנרת. שירות חידוש מטבחים מאפשר לכם ליהנות מכל היתרונות של מטבח חדש שינוי מראה, שימוש במתקנים חדשנים, תכנון האחסון בצורה מיטבית וכל זאת במחירים נמוכים בהרבה מהחלפת מטבח.

shamenet

אנו בעידן פירזול נפרוס בפניכם מגוון רחב של אפשרויות לחידוש ועיצוב המטבח הישן שלכם  כמו חידוש ארונות המטבח, החלפת הדלתות והפירזול, חידוש, ציפוי דלתות במטבח ועוד מגוון אפשרויות

 המטבח הישן שלכם במראה חדש

ישנן דרכים רבות לחדש את המטבח שלכם. אנו בעידן פירזול נשמח לספק ייעוץ מקצועי ולהציע שירותים שונים כגון הוספת משטחי עבודה או אי למטבח, עיצוב דלפק למטבח המשמש גם כשולחם בעת הצורך, שולחן בר, שדרוג המטבח הישן על ידי חיפוי ארונות מטבח ודלתות, התאמת שיש חדש, חיפוי זכוכית, הדבקת קנטים, הוספה או החלפה של אריחי קרמיקה, חיפוי קירות, וכן ביצוע עבודות נלוות כמו הוספת נקודות מים, חשמל ועוד.

 

cofee

 

עידן פירזול – מתמחים בחידוש מטבחים

המטבח שלכם ישן ולא מעוצב אך המצב שלו מבחינת תחזוקה הוא טוב, אין צורך להחליף את המטבח בשלמותו. תוכלו לחדש את המטבח הישן שלכם על ידי שימוש במוצרי פרזול למטבח, באמצעות תוספות שונות, החלפת לדלתות היי גלוס, החלפת פירזול ועוד צעדים פשוטים ולא יקרים שיספקו לכם מטבח במראה חדש ויוקרתי במחיר נמוך.

 

צוות המומחים שלנו בעידן פירזול ישמח לייעץ ולסייע בכל שאלה. פנו אלינו ותיהנו ממטבח חדש ומעוצב בתקציב מתאים וללא שיפוצים.

 

 

בוחרים מטבח חדש או מחדשים מטבח ישן? בעידן פרזול מגוון פתרונות מעולים בשבילכם!

צרו קשר בטלפון  08-9246667  או  במייל  ואנו נשמח לייעץ ולסייע לכם בבחירת המטבח החדש שלכם

 

 

Share Button